Rozlicz PIT w Legnicy

Rozlicz PIT w Legnicy
26.01.2018
Rozlicz PIT w Legnicy

Jeśli jesteś patriotą swojego miasta i chcesz, by Twoje podatki wzbogacały jego budżet, rozlicz swój PIT w Legnicy. Możesz to uczynić bez problemu, jeśli w ostatnim dniu 2017 roku Twoim miejscem zamieszkania była Legnica.

Warto to zrobić, bo część Twego podatku to nowe i przebudowane drogi, to chodniki, ścieżki rowerowe, parkingi i oświetlenie, nowe place zabaw, siłownie i tereny rekreacyjne, obiekty sportowe, nowe miejsca w żłobkach i przedszkolach, nowoczesna komunikacja miejska, ochrona przed smogiem, rewitalizacja Zakaczawia, nowoczesna edukacja i ochrona dóbr kultury.

Proponujemy specjalny, prosty i bezpłatny program do rozliczania PIT-ów online wraz z automatycznym przesłaniem zeznania do Urzędu Skarbowego w Legnicy i uzyskaniem Urzędowego Poświadczenia Odbioru (UPO). Znajdziesz go na stronie głównej www.legnica.eu w zakładce Dla mieszkańca.

Program umożliwia również przekazanie 1 procenta swego podatku jako wsparcia dla działających w Legnicy organizacji pożytku publicznego.

Nasz jeden procent jest bezcenny

- Do 30 kwietnia mamy termin złożenia rocznych zeznań podatkowych. Jest więc jeszcze trochę czasu, by zastanowić się, jakiej organizacji pożytku publicznego przekazać 1 procent z naszego podatku - mówi prezydent Tadeusz Krzakowski. - Możemy wesprzeć np. fundacje pomagające chorym dzieciom czy też wspierające młodych, utalentowanych ludzi, a może przekażemy nasze pieniądze czworonożnym przyjaciołom. Wybór należy do nas. Skorzystajmy z szansy, kiedy bez wielkiego wysiłku możemy zrobić coś bardzo dobrego – zachęca prezydent.

Prezentujemy organizacje pożytku publicznego działające w Legnicy i uprawnione do 1 procenta podatku za 2017 rok. Lista sporządzona na podstawie wykazu organizacji pożytku publicznego na stronie internetowej https://bip.kprm.gov.pl. Ich listę znajdziesz również na stronie Rozlicz PIT w Legnicy.

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 26.01.2018 | Wyświetleń: 127
Powrót na listę aktualności

Zobacz także