Prezydent Miasta Legnicy

bip

Spotkanie dla prawdziwych mężczyzn

Spotkanie dla prawdziwych mężczyzn
04.12.2020
Spotkanie dla prawdziwych mężczyzn

Rozmowa z Markiem Piekarczykiem oraz koncert zespołu Anastasis czekają na nas w ramach wydarzenia pn. Obalić tabu, czyli męskie rozmowy o muzyce, emocjach i wegetarianizmie. Odbędzie się ono w formie transmisji na żywo 12 grudnia 2020 roku o godz. 19.00.

Takiego wydarzenia w Legnicy jeszcze nie było. Zapraszamy wszystkich panów do udziału w specjalnie zorganizowanym dla nich spotkaniu. Niestety w związku z sytuacją epidemiczną w kraju,  nie możemy się spotkać osobiście. Całe wydarzenie będziemy transmitować na żywo na oficjalnym profilu Miasto Legnica na Facebooku i Youtubie.

Pierwsza część spotkania to rozmowa z Markiem Piekarczykiem, wokalistą, autorem tekstów i muzyki.  Wraz z zespołem TSA i solowo, zaśpiewał na przeszło 2500 koncertach w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Rosji, Francji, Finlandii, Austrii, Litwie, Białorusi, Ukrainie i Niemczech. Z Markiem Piekarczykiem porozmawiamy o problemach, jakie napotkał w swoim życiu, jak sobie wówczas z nimi poradził i jak – z perspektywy czasu – je wspomina. Temat uczuć, depresji, radzenia sobie z problemami, które obciążają nas psychicznie to tematy tabu dla wielu mężczyzn. My chcemy pokazać, że o wszystkim warto rozmawiać, że można sobie radzić z wieloma przeciwnościami w życiu. Porozmawiamy także o życiu zawodowym wokalisty, jego pasjach, miłościach i zaletach przejścia na wegetarianizm.

Drugą częścią wydarzenia będzie bardzo rockowy i widowiskowy koncert legnickiego zespoły Anastasis. Usłyszymy autorski repertuar zespołu, a także stare, polskie, rockowe przeboje.

Relacja na żywo z tego wydarzenia już 12 grudnia (sobota). Zaczynamy o godz. 19.00. Transmisja dostępna będzie na profilu Miasto Legnica na Facebooku i Youtubie.

Wydarzenie organizowane jest w ramach w projektu „Zdrowa Legnica” (kampania „Weź zdrowie w swoje ręce”) realizowanego przez Urząd Miasta Legnicy, we współpracy z KGHM POLSKA MIEDŹ SA.

 

Galeria zdjęć

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 04.12.2020 | Wyświetleń: 1275
Powrót na listę aktualności

Zobacz także