Prezydent Miasta Legnicy

bip

Przedszkolaki odwiedziły prezydenta

Przedszkolaki odwiedziły prezydenta
09.11.2015

5 listopada Urząd Miasta gościł przedszkolaków z Przedszkola Niepublicznego „Słoneczko” w Legnicy. Dzieci odwiedziły prezydenta Tadeusza Krzakowskiego z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości.


Przedszkolaki podarowały prezydentowi kotyliony, serce z biało-czerwonych papierowych kwiatów oraz białe i czerwone goździki z bibuły – wszystko własnoręcznie przez nie wykonane. To już tradycja, że z początkiem listopada dzieci odwiedzają Urząd Miasta. W ten sposób mogą także dowiedzieć się, jak wygląda praca prezydenta oraz zwiedzić jego gabinet.


Tadeusz Krzakowski życzył młodym gościom i ich opiekunkom, aby dużo się uśmiechali i byli szczęśliwi. Zaprosił ich również na obchody Święta Niepodległości, które odbędą się 11 listopada w legnickim Rynku.

Opublikował: mbanaszkiewicz_p | Dodano: 09.11.2015 | Wyświetleń: 366
Powrót na listę aktualności

Zobacz także