Prezydent Miasta Legnicy

bip

PoLEŃ się latem w parku Miejskim

PoLEŃ się latem w parku Miejskim
14.07.2020
PoLEŃ się latem w parku Miejskim

Podczas lipcowych i sierpniowych weekendów zachęcamy do udziału w cyklu spotkań  PoLEŃ się latem. Weekendowy relaks w parku Miejskim.” Startujemy już 18 i 19 lipca na Polanie Angielskiej. 

- Polana Angielska jest świetnym miejscem do odpoczynku i rekreacji – zachęca Henryka Zdziech, ogrodnik miejski. – Tutaj na łonie natury możemy wspaniale spędzić czas.

W letnie soboty  na tej urokliwej polanie zrelaksujemy się podczas zajęć gimnastycznych, które prowadzi mistrz chińskich sztuk walki Tomasz Kaptur. Te zajęcia organizowane są przez Legnickie Centrum Seniora działające przy Legnickim Centrum Kultury w godz. 11.00 – 12.00. 

W lipcowe i sierpniowe  niedziele  czeka na  nas także aktywne leniuchowanie (od godz.11.00 do 13.00)  przygotowane przez naszych partnerów. W tę niedzielę zaprasza Ewa Zając, specjalistka od  relaksacji dźwiękiem, oddechem oraz jogą. Podczas „leniuchowania” odprężymy się na koncercie wibracji i dźwięków płynących z mis i gongów tybetańskich oraz ucząc się technik relaksacyjnego oddechu. Dla dzieci przygotowaliśmy pokaz baniek mydlanych oraz fantazyjne malowanie twarzy. A pani Ewa dodatkowo wśród uczestników   wylosuje karnet  do Sky Fitness 24. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta w Legnicy.

Co powinniśmy wziąć na legnickie, słodkie leniuchowanie?

Przede wszystkim dobry humor i mnóstwo pozytywnej energii! I jeszcze maty do ćwiczeń, koce, leżaczki i prowiant piknikowy. Prosimy by było ekologicznie i zdrowo, czyli bez plastiku.  

Nie zapominamy o bezpieczeństwie swoim i naszych współtowarzyszy zabawy. Dbajmy o dystans, weźmy ze sobą płyn do dezynfekcji rąk. Maseczki też mogą się przydać. Ostrożności nigdy za wiele.

Galeria zdjęć

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 14.07.2020 | Wyświetleń: 709
Powrót na listę aktualności

Zobacz także