Prezydent Miasta Legnicy

bip

Piotr Polk zachwycił i rozbawił legniczanki

Piotr Polk zachwycił i rozbawił legniczanki
25.01.2019
Piotr Polk zachwycił i rozbawił legniczanki

Ponad 300 legniczanek przybyło wczoraj (24 stycznia) na 13. Spotkanie Kobiet, którego gościem specjalnym był tym razem znany aktor filmowy i telewizyjny Piotr Polk.

Na pierwszym w tym roku spotkaniu kobiet, organizowanym przez Urząd Miasta, legniczanki i legniczanie wysłuchali opowieści o życiu Piotra Polka. Aktor mówił m.in. o początkach swojej kariery zawodowej, pasji jaką jest produkcja mebli oraz o szacunku dla kobiet.

- Bez kobiet nas by nie było, a bez nas nie byłoby kobiet – tak spotkanie rozpoczął Piotr Polk. Opowiadał, jak ważne w jego życiu były właśnie kobiety oraz o potrzebie szacunku do nich. Przytaczane anegdoty z jego życia co chwilę wywoływały salwy śmiechu na sali.

Ten pełen pasji aktor teatralny i telewizyjny na swoim koncie ma udział w kilkudziesięciu filmach. Piosenkarz o charakterystycznym głosie, odnajdujący się w swoich ulubionych klimatach jazzowo-swingowych. Pewny siebie i zdecydowany, a jednocześnie bardzo pracowity, ciepły, delikatny i otwarty na ludzi. Dojrzały mężczyzna i dżentelmen w każdym calu. Znany i popularny dzięki rolom w serialach telewizyjnych „Samo życie”, „Oficer”, „Lekarze” i „Web Therapy”. Serca publiczności podbił, wcielając się w rolę komisarza policji Oresta Możejko w „Ojcu Mateuszu”.

- Bardzo się cieszę, że frekwencja na 13. już spotkaniu kobiet jest nadal tak wielka - mówił uczestniczący w wydarzeniu prezydent Tadeusz Krzakowski. - Będziemy starać się, by jak do tej pory, spotkania odbywały się cyklicznie, chociaż w tym roku może to być trudne. Panie każdego naszego gościa przyjmują z radością i przyjaźnią. Wiem, że później są oni zachwyceni atmosferą legnickich spotkań – dodał prezydent.

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 25.01.2019 | Wyświetleń: 679
Powrót na listę aktualności

Zobacz także