Prezydent Miasta Legnicy

bip

Młodzi mistrzowie z wizytą u prezydenta

Młodzi mistrzowie z wizytą u prezydenta
20.06.2022
Młodzi mistrzowie z wizytą u prezydenta

Zawodnicy z klubu MSPR Siódemka Huras Legnica odwiedzili prezydenta Legnicy Tadeusza Krzakowskiego, aby pokazać puchar jaki przywieźli z turnieju w Ostrołęce.

Zawody były rozgrywane od 19 maja do 22 maja 2022 r. Osiem najlepszych zespołów z całej Polski rywalizowało o Puchar Związku Piłki Ręcznej Młodzików. Wygrali zawodnicy z klubu  MSPR Siódemka Huras Legnica.

- Najtrudniejszy był dla nas mecz finałowy z Poznaniem - powiedział Bartosz Bielewicz, skrzydłowy drużyny.

Podczas spotkania u prezydenta rozmawiano o przebiegu turnieju, planach i celach młodych zawodników. Wiadomo, że w sierpniu zaplanowany jest obóz treningowy w Dźwirzynie. Celem drużyny jest także wzięcie udziału w finale ogólnopolskiego turnieju na piasku. Przypomnijmy w tym miesiącu zawodnicy wygrali rywalizację na Dolnym Śląsku. 

Prezes klubu Martin Huras oraz trener drużyny Zygmunt Woźniczka dziękowali władzom miasta za wsparcie, bez którego sukces nie byłby możliwy.

- Łączy nas piłka dzieli nas boisko. Trzeba szanować rywali i cieszę się, że taką postawę reprezentujecie – gratulował zawodnikom i trenerom Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy.

Podczas spotkania nie obyło się bez słodkiego tortu dla zwycięzców.  

Opublikował: Małgorzata Banaszkiewicz | Dodano: 20.06.2022 | Wyświetleń: 636
Powrót na listę aktualności

Zobacz także