Prezydent Miasta Legnicy

bip

Mamy znakomite działki inwestycyjne

Mamy znakomite działki inwestycyjne
04.12.2018
Mamy znakomite działki inwestycyjne

Teren inwestycyjny na byłym legnickim lotnisku w okolicach ulic Hangarowej, Śmigłowcowej i Piskozuba został uznany za najlepszy na Dolnym Śląsku w VIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” 2018. Wyróżnienie odebrał dziś (4 grudnia) w Warszawie prezydent Tadeusz Krzakowski.

Do konkursu „Grunt na medal” 2018 organizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora, przystąpiło 81 gmin z całego kraju, które zaprezentowały 103 oferty terenów inwestycyjnych. Do II etapu zakwalifikowało się 65. Spośród nich wybrano 16 zwycięzców – po jednym w każdym województwie.

Najlepsze tereny będą rekomendowane przez PAiH S.A. inwestorom zagranicznym, planującym rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności gospodarczej w Polsce. Zwycięzcy konkursu będą też mogli używać logo „Grunt na Medal” 2018 na wszystkich materiałach promocyjnych.

Wyróżniona Działka o powierzchni 2,27 ha objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza tam m.in. budowę składów, baz, działalność handlową, administracyjną i nieuciążliwy przemysł. W jej najbliższym sąsiedztwie inna działka jest już zagospodarowana na cele przemysłowe.

 

 

 

Galeria zdjęć

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 04.12.2018 | Wyświetleń: 210
Powrót na listę aktualności

Zobacz także