Prezydent Miasta Legnicy

bip

Dzień Edukacji Narodowej. Prezydent podziękował i nagrodził nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej. Prezydent podziękował i nagrodził nauczycieli
14.10.2021
Dzień Edukacji Narodowej. Prezydent podziękował i nagrodził nauczycieli

Dziś, 14 października, w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W uroczystości udział wzięło 75 przedstawicieli placówek oświatowych, wychowawczych i opiekuńczych, a także prezydent Tadeusz Krzakowski, zastępca prezydenta Krzysztof Duszkiewicz oraz dyrektor wydziału oświaty, kultury i sportu Urzędu Miasta Halina Gawin-Majewska.

- Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom administracji oświatowej za ogromne zaangażowanie w obliczu zagrożeń pandemicznych, które dezorganizowały proces kształcenia uczniów. Życzę, by ten rok szkolny przebiegał bez napięć zarówno nauczycielom i wychowawcom, jak uczniom i ich rodzicom. Nadal, w miarę naszych możliwości budżetowych, będziemy wspierać legnicką edukację – powiedział prezydent Tadeusz Krzakowski.

Jest już tradycją, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej prezydent Legnicy przyznaje nagrody finansowe za wysokie osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze wszystkim zasłużonym dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom oświaty.

Za zaufanie i wyróżnienia, w imieniu środowiska oświatowego, podziękowała prezydentowi dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego Halina Tamioła.

 

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 14.10.2021 | Wyświetleń: 2306
Powrót na listę aktualności

Zobacz także